بازار قند ایران
شنبه , 20 جولای 2024
خانه » قند زکریا » نمایندگی قند زکریا در ایران

نمایندگی قند زکریا در ایران

نمایندگی قند زکریا اصفهان، سقز، کردستان، مشهد، شیراز و نمایندگی فروش قند زکریا و اعطای نمایندگی انحصاری قند زکریا و نمایندگی قند زکریا قیمت قند زکریا و خرید مستقیم از کارخانه قند زکریا توسط آقای جهان تیغ در بازار قند و شکر ایران است.

نمایندگی قند زکریا اصفهان

نمایندگی قند زکریا اصفهان و همچنین آدرس کارخانه قند زکریا را می توان از طریق اعطای نمایندگی قند شکسته زکریا و قیمت قند زکریا امروز را می توان از طریق بازار قند و شکر ایران مشاهده کرد.

نمایندگی قند زکریا اصفهان، سقز، کردستان و مشهد از جمله مهمترین نمایندگی های فروش قند زکریا در ایران است که می توانید از طریق مدیریت فروش با آنها در ارتباط باشید.

نمایندگی قند زکریا اصفهان
نمایندگی قند زکریا اصفهان

نمایندگی فروش قند زکریا

نمایندگی فروش قند زکریا در اصفهان، مشهد، شیراز، کردستان، سقز و شهرهای مختلف واقع است اعطای نمایندگی قند زکریا از طریق کارخانه قند زکریا کردستان انجام می شود.

برای اطلاع از قیمت قند زکریا امروز نیز میتوانید از طریق قسمت لیست قیمت قند آن را مشاهده کرده و از قیمت روز این قند بصورت عمده مطلع شوید.

فروش عمده قند زکریا
فروش عمده قند زکریا

قیمت قند زکریا

قیمت قند زکریا امروز و قیمت عمده قند زکریا را می توانید از طریق بازار قند و شکر ایران متوجه شوید کارخانه قند زکریا با تولید عمده قند شکسته زکریا کارتونی توانسته فروش بالایی را در سراسر کشور ایجاد کند برای خرید مستقیم قند زکریا از کارخانه میتوانید با آقای جهان تیغ مدیریت فروش قند در بازار قند و شکر ایران مستقیماً در ارتباط باشید.

قیمت قند و شکر امروز1

فروش عمده قند زکریا

فروش عمده قند زکریا از کارخانه و یا نمایندگی قند زکریا در کردستان سقز و غیره انجام می شود خرید مستقیم قند زکریا از کارخانه باعث می شود شما بتوانید قیمت قند زکریا را مناسب تر و خرید قند زکریا را در تناژ بالا انجام دهید.

برای خرید عمده قند شکسته زکریا و قند 5 کیلویی زکریا میتوانید از طریق از طریق بخش فروش ذیل اقدام کنید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند و شکر ایران: isugar_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.