بازار قند ایران
شنبه , 20 آوریل 2024
خانه » قند شکسته کاترین » نمایندگی قند کاترین در ایران

نمایندگی قند کاترین در ایران

نمایندگی قند کاترین در تهران و سنندج، مشهد، اصفهان و شیراز و قیمت قند شکسته کاترین و قیمت روز قند کاترین و نمایندگیقند کاترین در سنندج اینجاست. شرکت و کارخانه قند کاترین آمل را در سایت بازار قند و شکر ایران بررسی میکنیم.

نمایندگی قند کاترین آمل
نمایندگی قند کاترین آمل

نمایندگی قند کاترین در سنندج

قند شکسته کاترین در بسته بندی های مختلفی با کیفیت بالا تولید میشود نمایندگی قند کاترین در سنندج انواع قند شکسته کاترین را از کارخانه قند کاترین عرضه میکند که شامل:

  • قند 5 کیلویی کاترین
  • قند 4 کیلویی کاترین
  • قند 3 کیلویی کاترین
  • قند 2 کیلویی کاترین

برای ارتباط با نمایندگی قند کاترین در سنندج با بخش مدیریت فروش قند در ارتباط باشید.

قیمت قند شکسته کاترین
قیمت قند شکسته کاترین

نمایندگی قند کاترین در تهران

خرید قند کاترین در تهران نیز در سطح بالایی قرار دارد و خریداران قند شکسته کاترین میتوانند از طریق نمایندگی قند کاترین در تهران اقدام به خرید قند کاترین بصورت عمده کنند.

برای خرید قند کاترین از نمایندگی تهران میتوانید در پایان این مطلب با مدیریت فروش بازار قند و شکر ایران در تماس مستقیم باشید.

کارخانه قند کاترین آمل
کارخانه قند کاترین آمل

قیمت قند شکسته کاترین

قند کاترین به دلیل استفاده از بهترین شکر و سیستم تصفیه پیشرفته از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. قیمت قند شکسته کاترین و قیمت روز قند کاترین در قسمت لیست قیمت قند و شکر موجود است.

جهت اطلاع از قیمت قند سه کیلویی کاترین و قیمت روز قند شکسته کاترین میتوانید با کلیک روی تصویر زیر وارد جدول قسمت قیمت قند کاترین شوید.

قیمت قند و شکر امروز1

کارخانه قند کاترین آمل

همانطور که گفتیم قند کاترین به دلیل کیفیت بسیار بالا و بسته بندی شکیلی که دارد از استقبال بالایی برخوردار است و خرید قند کاترین از طریق نمایندگی قند کاترین تهران و سنندج انجام میشود.

برای خرید عمده قند شکسته کاترین از شمال باید با شرکت و کارخانه قند کاترین آمل در تماس بود و خرید مستقیم قند کاترین از کارخانه مستقیما انجام میشود و میتوانید با بخش فروش در قسمت ذیل در ارتباط باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند و شکر ایران: isugar_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.