بازار قند ایران
شنبه , 20 جولای 2024
خانه » قند زکریا » قیمت قند زکریا امروز

قیمت قند زکریا امروز

قیمت قند زکریا امروز در اصفهان، سقز، کردستان، مشهد، شیراز و قیمت عمده قند زکریا و فروش قند شکسته زکریا از کارخانه قند اینجاست برای ارتباط با کارخانه قند زکریا و قیمت قند زکریا امروز و خرید مستقیم قند از کارخانه با آقای جهان تیغ در بازار قند و شکر ایران همراه باشید.

قیمت قند زکریا درب کارخانه

قیمت قند زکریا درب کارخانه مشخص میشود نمایندگی فروش قند زکریا در اصفهان کردستان سقز و مشهد با اعلام قیمت روز قند زکریا و فروش عمده قند زکریا در این زمینه در این زمینه فعالیت می کند.

برای اطلاع از قیمت عمده قند زکریا میتوانید لیست قیمت قند را در ادامه مشاهده کنید یا بر روی عکس قیمت‌ قند کلیک کنید تا وارد صفحه قیمت‌ها شوید.

کارخانه قند زکریا کردستان

کارخانه قند زکریا کردستان

کارخانه قند زکریا کردستان تولید کننده انواع قند شکسته زکریا به صورت قند شکسته ۵ کیلویی می باشد اصفهان کردستان شیراز مشهد انجام می شود.

برای خرید عمده قند شکسته زکریا کارتنی میتوانید با مدیریت فروش آقای جهانتیغ مستقیما در ارتباط باشیم و خرید عمده قند شکسته را با قیمت قند زکریا امروز مناسب و ارزان و در تناژ بالا انجام دهید.

قیمت قند و شکر امروز1

قیمت عمده قند زکریا امروز

خرید قند زکریا امروز همواره به صورت عمده از کارخانه و نمایندگی فروش قند زکریا انجام میشود نمایندگی قند زکریا فروش عمده ان قند را در تناژ هم بالا پنج تن ۱۰ تن ۱۵ تن به صورت با ماشین خاور، تک، جفت و تریلی به سراسر ایران ارسال می کند.

قیمت قند زکریا امروز در فروش های تناژ بسیار مناسب بوده و خرید آن برای خریداران قند زکریا بسیار مناسب و مقرون به صرفه است برای اطلاع از قیمت قند زکریا یا می توانید از بازار قند و شکر ایران اقدام کنید.

نمایندگی فروش قند زکریا
نمایندگی فروش قند زکریا

نمایندگی فروش قند زکریا

نمایندگی فروش قند زکریا قیمت به صورت عمده و در تناژ بالا اعلام می کند برای خرید مستقیم قند زکریا از کارخانه و اطلاع از قیمت قند زکریا امروز می توانید با بازار قند و شکر ایران و شخص آقای جهانتیغ مستقیماً در ارتباط باشید.

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند و شکر ایران: isugar_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.