بازار قند ایران
چهارشنبه , 29 می 2024
خانه » شکر بسته بندی » قیمت شکر بسته بندی تک نفره و 900 گرمی

قیمت شکر بسته بندی تک نفره و 900 گرمی

قیمت شکر بسته بندی تک نفره و شکر 900 گرمی درب کارخانه و قیمت عمده شکر تک نفره و شکر بسته بندی 900، 800 گرمی و قیمت شکر بسته بندی اینجاست مرکز فروش شکر تک نفره بسته بندی و خرید قند و شکر تک نفره بسته بندی در بازار قند و شکر ایران و توسط آقای جهان تیغ است.

قیمت شکر بسته بندی تک نفره

یکی از محصولاتی که دربین مردم و رستوران ها شرکت های هواپیمایی و و هتل ها مصرف بالایی دارد شکر بسته بندی شده تک نفره و ۹۰۰ گرمی می باشد.

قیمت شکر بسته بندی شده تک نفره و ۹۰۰ گرمی به صورت عمده توسط بازار قند و شکر ایران آن و طریق آقای جهانتیغ مدیریت فروش قند در اینجا انجام می شود بسته بندی های شکر تک نفره به صورت کارتون های ۱۰۰۰ عددی و بسته بندی شکر های ۸۰۰ و ۹۰۰ گرمی نیز به صورت کارتونی یا نایلونی انجام می شود.

قیمت شکر بسته بندی تک نفره

قیمت شکر بسته بندی 900 گرمی

شکر بسته بندی ۹۰۰ گرمی و ۸۰۰ گرمی یکی دیگر از محصولات تولیدی توسط کارخانه های بسته بندی شکر می باشد این محصول اول برای مصرف عموم و همچنین برای رستوران ها و هتل ها استفاده فراوانی دارد.

قیمت شکر بسته بندی را می‌توانید از طریق قسمت لیست قیمت شکر و قند در ادامه مشاهده کنید سید و جهت خرید شکر بسته بندی تک نفره و ۹۰۰ گرمی از طریق آقای جهانتیغ اقدام کنید.

قیمت شکر بسته بندی 900 گرمی

فروش شکر بسته بندی شده از کارخانه

شکر به صورت مختلفی در بازار عرضه می شود شود که در ابعاد و اوزان مختلف تولید شده و بر اساس استفاده هایی که از آن می شود شامل موارد ذیل است است:

  • شکر فله کیسه ای
  • شکر بسته بندی 900 و 800 گرمی
  • شکر بسته بندی تک نفره

می باشد فروش شکر بسته بندی تک نفره و ۹۰۰ گرمی توسط سایت بازار قند و شکر ایران انجام می شود و مدیریت فروش این سایت بر عهده آقای جهان تیغ می باشد برای خرید مستقیم شکر تک نفره و بسته بندی و اطلاع از قیمت شکر بسته بندی میتوانید در ادامه با ایشان تماس بگیرید.

لیست قیمت قند

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند و شکر ایران: isugar_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.