بازار قند ایران
شنبه , 20 آوریل 2024
خانه » قند حبه بسته بندی » قیمت قند حبه تک نفره درب کارخانه

قیمت قند حبه تک نفره درب کارخانه

قیمت قند حبه تک نفره درب کارخانه و فروش قند حبه تک نفره اینجاست. قیمت قند حبه بسته بندی و مرکز خرید قند حبه تک نفره بسته بندی بصورت عمده و با قیمت ارزان و مناسب در بازار قند و شکر ایران است پس با سایت بازار قند و شکر ایران www.isugar.ir همراه باشید.

قند حبه تک نفره چیست

کارخانجات قند انواع قند شکسته، کله، حبه و تزیینی را تولید میکنند. یکی از انواع آن قند حبه تک نفره بسته بندی است. قند حبه با استفاده از دستگاه تولید قند حبه ساخته میشود.

این قند با استفاده از شکر و بصورت پرسی در قالب های مکعبی تولید میشود. برای اطلاع از قیمت ها میتوانید از قسمت لیست قیمت قند و شکر مشاهده کنید.

قیمت قند حبه تک نفره

قیمت قند حبه تک نفره

قیمت انواع قند حبه تک نفره بصورت بسته بندی مختلف ، متفاوت است. برای خرید عمده قند حبه تکنفره میبایست از درب کارخانه خرید کرد تا قیمت قند حبه برای خریدار مناسب تر باشد.

قیمت قند و شکر درب کارخانه

قیمت قند حبه بسته بندی

قیمت قند حبه بسته بندی وابسته به قیمت ماده اولیه آن است شکر ماده اولیه انواع قند حبه بسته بندی است که با استفاده از دستگاه تولید قند حبه تولید میشود.

برای خرید قند حبه بسته بندی و انواع قند حبه تک نفره باید از طریق بازار قند و شکر ایران و از طریق مدیریت فروش این کار را کرد تا بتوانید خرید عمده قند حبه را با قیمت مناسب و ارزان خریداری کرد.

قیمت قند حبه تک نفره

قیمت قند حبه کارتنی

قند های حبه را میتوان بصورت فله در کارتن 5 و 10 نفره بسته بندی کرد. قیمت قند حبه کارتنی از نوع تک نفره بسته بندی ارزان تر است و فروش عمده قند حبه کارتنی از طریق بازار قند و شکر ایران عرضه میشود.

فروش قند و شکر تک نفره

برای خرید قند و شکر تک نفره و خرید قند حبه بسته بندی به صورت عمده و با قیمت مناسب میتوانید با مدیریت فروش کارخانه که اطلاعات تماس آن در انتها همین مطلب است مستقیما در تماس باشید.

 

برای خرید و فروش این محصول با ما تماس بگیرید
مدیریت فروش: جهان تیغ
 ساعت پاسخگویی: از 9 صبح تا 15 بعد از ظهر
شماره موبايل: 09101724494 - 09120213403
شماره ثابت: 02143850256
تلگرام مديريت فروش: rezajahantighh@
کانال بازار قند و شکر ایران: isugar_ir@

درباره ی admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.